Kommenteeri

Püsimetsanduse koolituspäev

Keskkonnahariduse koolituspäev „Päev metsas: mis on püsimetsandus ja kuidas seda hariduses tutvustada?“ toimub 19. oktoobril Palupõhjas.

Eesti Keskkonnahariduse Ühing kutsub loodushariduse vallas tegutsejaid 19. oktoobril Palupõhja looduskooli keskkonnahariduse koolituspäevale, kus fookuses on püsimetsandus ja selle käsitlemine hariduses.

 Peamiselt õues mööduval koolituspäeval tutvustavad püsimetsandust Palupõhja metsade näitel sealse looduskooli juht Robert Oetjen, Eestimaa Looduse Fondi metsaekspert Liis Kuresoo ja pärandkoosluste hooldaja Avo Rosenvald. Vestlusringis arutleme, mismoodi peaks haridustöötaja tänases arvamusruumis orienteeruma ja kuidas metsanduse teemat õpilastele selgitada. Retkejuht Ants Kari jagab soovitusi metsamajanduse õpetamiseks.

 Keskkonnahariduse koolituspäev „Päev metsas: mis on püsimetsandus ja kuidas seda hariduses tutvustada?“ on esmaspäeval, 19. oktoobril kell 9.30–17.30 Palupõhja looduskoolis Tartumaal. Päevakavaga saab tutvuda siin . Osalemine on tasuta, toitlustuse hind on 15 eurot. Registreeruda saab 12. oktoobrini või kuni kohtade täitumiseni siin: https://forms.gle/rsYEQzr6xtCGAVii9.

 Koolituspäeva korraldab Eesti Keskkonnahariduse Ühing koostöös Palupõhja looduskooli, Eestimaa Looduse Fondi, Avo Rosenvaldi ja Ants Kariga. Toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

 Lisainfo:
Eva-Liisa Orula, Eesti Keskkonnahariduse Ühingu projektijuht, tel 5342 2139
Jonas Nahkor, Eesti Keskkonnahariduse Ühingu koolituskoordinaator, tel 5564 4000
ekhyhing@gmail.com

Lisa kommentaar

Email again: