Kommenteeri

Kliimamuutuste koolituspäev

Keskkonnahariduse koolituspäev "Kliimamuutused tänases infoväljas – alternatiivsed tõed ja väärmõisted“ toimub 3. novembril kell 10-17 Viljandis
Eesti Keskkonnahariduse Ühing kutsub oma praeguseid ja tulevasi liikmeid osalema Viljandis, Pärimusmuusika aidas toimuval koolituspäeval "Kliimamuutused tänases infoväljas – alternatiivsed tõed ja väärmõisted".

Kliimamuutuseid puudutav info on vahel tõene, vahel painutatud, vahel rohepestud. Saame Mari Jõgiste ja Marko Veissoni kogemuste kaudu tutvuda kliimamuutuste käsitlustega kaugetest riikidest ja seejärel lahata Arko Oleski, Elina Malleuse ja Grete Arro juhendamisel kliimamuutuste alase info levikut ühiskonnas.

Päevakavaga saab tutvuda siin. Osalemine on tasuta, toitlustuse hind on 15 eurot. Registreeruda saab 28. oktoobrini või kuni kohtade täitumiseni siin: https://forms.gle/u1hRQaVbGrqDMvPi6

Sündmus on esimene kolmeosalisest seeriast, mis viiakse läbi koostöös Tallinna Ülikooli töörühmaga SEEMIK ja MTÜ Mondo. 2020/21 koolitushooaja eesmärk on senisest enam seostada keskkonnahariduslikke tegevusi kodanikuühiskonna, erasektori ning humanitaar- ja sotsiaalaladega.

Lisainfo:
Jonas Nahkor, Eesti Keskkonnahariduse Ühingu projektijuht, tel 55 644 000
Raul Savimaa, Eesti Keskkonnahariduse Ühingu koolituskoordinaator, tel 5017071
ekhyhing@gmail.com

Lisa kommentaar

Email again: