Kommenteeri

Liikmeskonna vestlusõhtud

Jaanuaris alustame ühingu liikmete vestlusõhtutega. Soovime, et neist veebikohtumistest saaksid liikmed inspiratsiooni, uusi teadmisi ja mõnusat kogukonnatunnet. Esimene kohtumine on 27. jaanuaril kell 18.00. Pane see endale juba kalendrisse kirja!
Jonas Nahkor juhatab esimese vestlusõhtu sisse ja räägib järgmiste vestlusõhtute kavandamisest.
Sel korral tutvustavad Eelika Laane-Hannus ja Helle Kont Tartu loodusmajast materjale, mis on valminud Peipsi järve teemal GreenMind projektis. GreenMind on Eesti-Vene piiriülene keskkonnateadlikkuse projekt, mille käigus korraldati sündmusi ja juhendeid keskkonnasäästlike sündmuste korraldamiseks ning õppematerjale lastele ja pedagoogidele.

Juhatuse liige Evelin Laanest räägib ühingu teisest uuest algatusest ehk õppevahendite laadast. Kindlasti on ühingu liikmetel nii töökohas kui kodus seismas nii mõndagi, mida ise ei kasuta, kuid mis võib kolleegile väga tarvilikuks osutuda. Loome Facebookis võimaluse nendele asjadele uue kodu leidmiseks.

Selleks aga tee ära kodutöö:
1. Tee kodus ja tööl korralik kapituulutus, inventeeri oma töölehti, putukakollektsioone, topiseid, raamatuid jms, mida Sul enam vaja ei lähe.
2. Tee kõigist neist asjadest foto.
3. Tule kuula vestlusõhtul, kuidas asjadega edasi toimetada.

Loodame huvitavat kohtumist ja saadame info koos veebilingiga vestlusega liitumiseks ühingu liikmetele paar päeva enne vestlusõhtut.


Lisa kommentaar

Email again: