Kommenteeri

Koolituspäev 28. septembril

Eesti Keskkonnahariduse Ühingu koolituspäev "Igaühe loodushoid" toimub 28. septembril Kohila Raamatukogus.
Sel päeval kogeme, kuidas on Tiina Ollesk ja Renee Nõmmik läbi tantsu ehitanud sildu loodusläheduse suunas. Liisa Puusepp ja Mihkel Kangur võtavad kanda ülejäänud arutelu teemadel Looduse hüved ja Igaühe loodushoid. See tundub hästi avavat ka eesseisva, kevadtalvise koolitushooaja teemat, mil meiega ühendavad jõud Eesti Mereinstituut (Helen-Orav Kotta) ja Pärandkoosluste Kaitse Ühing (Aveliina Helm). Koolitusega oleme külas ka Kohila Keskkonnahariduskeskusel, kuid sündmus ise toimub sel korral Kohila raamatukogus. 

Päevakava leiab siit. Osalemine on tasuta, toitlustuse hind on 15 eurot. Registreeruda saab 26. septembrini või kuni kohtade täitumiseni siin: https://forms.gle/eB5aQqQGi84xSC6X7

Sündmus on viimane kolmeosalisest seeriast, mida viiakse läbi koostöös Tallinna Ülikooli töörühmaga SEEMIK. 2020/21 koolitushooaja eesmärk on senisest enam seostada keskkonnahariduslikke tegevusi kodanikuühiskonna, erasektori ning humanitaar- ja sotsiaalaladega. Üritust toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Lisainfo:

Jonas Nahkor, EKHÜ koolituste projektijuht, tel 55644000  
Raul Savimaa, EKHÜ koolituste koordinaator, tel 5017071  

Lisa kommentaar

Email again: