Kommenteeri

Koolituspäev 25. novembril

Eesti Keskkonnahariduseühing jätkab sel õppeaastal keskkonnahariduse koolituspäevade sarjaga. Uue hooaja esimesel koolituspäeval 25. novembril tutvuti Energia avastuskeskuse haridustegevustega.

Keskkonnahariduse koolituspäeval räägiti teaduskeskustest keskkonnahariduse toetajatena. Sarnaselt teistele teaduskeskustele selgitas ka Energia avastuskeskus rohujuure tasandil fenomene, millel baseeruvad komplekssemad süsteemid looduses. Koolituspäeval räägiti teaduskeskuste ja keskkonnahariduse seostest, toodi näiteid keskuse haridusprogrammidest ning tutvustati keskuse valdkondadega seotud järeltegevusi. Koolituspäeva kava.

 Keskkonnahariduse koolituspäev oli 25. novembril kella 10.30–17.00 Energia avastuskeskuses Tallinnas. 

Koolituspäevadele on oodatud õpetajad, loodus- ja keskkonnahariduskeskuste töötajad, haridusasutuste juhid, õpetaja eriala üliõpilased, loodus- ja keskkonnaorganisatsioonide töötajad ning teised huvilised.

Koolituspäeva korraldas Eesti Keskkonnahariduse Ühing koostöös Energia avastuskeskusega, toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

 Keskkonnahariduse koolituspäevade sarjas tutvustame loodus- ja keskkonnahariduskeskuste tegevusi, sihtrühmi ja eripärasid. Eesmärk on täiendada osalejate erialaseid oskusi, arendada keskkonnahariduse võrgustikku ning teavitada koole keskkonnahariduse võimalustest.

Lisainfo: Eva-Liisa Orula
Eesti Keskkonnahariduse Ühingu projektijuht
Tel 5342 2139

ekhyhing@gmail.com 
www.facebook.com/eestikeskkonnahariduseyhing/

Lisa kommentaar

Email again: