Kommenteeri

Koolitused jätkuvad

Koolitusprogramm jätkub - pane ennast kirja! 

Järgmised koolitused toimuvad 27. veebruaril Rakveres ja 27. märtsil Moostes. 

27. veebruaril Rakvere Riigigümnaasiumis

Koolitajad Liisa Puusepp, Mihkel Kangur, Sven Aluste 

Koolitusel tutvustatakse ainetevaheliste õppeprojektide ja -programmide loomise metoodikat. Osaleja õpib välja pakkuma kestliku arengu eesmärkidega seotud projektide ideid, mida saaks päriselt ellu viia. Projektide tulemusena on võimalik selgitada ja tuua õppijale lähemale suuri globaalseid eesmärke, mis võivad muidu jääda liiga abstraktseks. Sellise projekti näidisena kasutatakse koolitusel Savimaja komplekti, mis keskendub keskkonnasõbralikule ehitusele lõimides ka teisi kestlikkusega seotud teemasid.

 27. märtsil Ökoloogilise Ehituse Kompetentsikeskuses Moostes

Koolitajad Sven Aluste ja Mikk Luht 

Koolitus keskendub loodussõbraliku ehitamise põhimõtetele, võttes fookusesse eelkõige materjalide tundmaõppimise. Materjalid loodusest pakuvad mitmeid keskkonnahariduse ja reaalainete lõimimise võimalusi, neid saab kasutada õppevahendina õpilaste loovuse ja planeerimisoskuse arendamisel ja ka muudel eesmärkidel. Õppepäeva tulemusena ehitavad osalejad koolitajate abiga maketimõõtmes ökoehitise.

Osalustasu toitlustuse eest on igal koolitusel 18 eurot.  Kui koolitusel osalemisest loobutakse vähem kui üks nädal enne koolitust, siis tuleb toitlustuse eest ikkagi tasuda ja varem makstud omaosalust ei tagastata.

Registreeru ühele või mõlemale koolitusele siin juba täna: https://forms.gle/epjAUo9VSARW8xKj9 


Lisa kommentaar

Email again: