Kommenteeri

Keskkonnahariduse konverents

23.-24. oktoobril toimub Narvas Keskkonnahariduse konverents "Igaühe looduskaitse" 
Konverentsi koduleht:  https://www.keskkonnaamet.ee/et/eesmargid-tegevused/keskkonnaharidus/keskkonnahariduse-konverents  

Keskkonnaministeerium koos Keskkonnaametiga kutsub taas õpetajaid, loodus- ja keskkonnahariduskeskuste spetsialiste, loodusretkede juhendajaid ja kõiki teisi huvilisi 23.-24. oktoobril 2019 Tartu Ülikooli Narva kolledžisse (Raekoja plats 2, Narva) keskkonnahariduse konverentsile „Igaühe loodushoid“.

Konverentsi esimene päev on pühendatud igaühe loodushoiu temaatikale. Peame aru, miks see oluline on, kuidas üksikisik, asutus – olgu see kool, omavalitsus, ettevõte – panustada saab ning millist tuge selleks vaja on. Päeva teisel poolel on võimalus osa saada erinevatest töötubadest ning toimub Eesti Keskkonnahariduse Ühingu üldkoosolek.  

Teisel päeval on keskmes õppimist ja koosõpetamist puudutavad teemad, keskkonnahariduse ja –teadlikkuse tegevuskava täitmine ning ideed ja mõtted, kuidas tegutsevad koolid, et keskkonnaharidus heal tasemel oleks. Keskkonnaharidusealaseid kogemusi tulevad jagama ka kolleegid Lätist. Konverentsi juhib Sander Loite.

Konverentsil osalemine on kõigile tasuta (sh toitlustus). Konverentsi päevasel osal pakutakse lihavaba toitu, õhtul on valikuvõimalus. Palume registreeruda hiljemalt 14. oktoobriks.

Konverentsi registreerumisvorm on leitav https://forms.gle/gQzZGPZu9PbfX1FV8

Lisa kommentaar

Email again: