Kommenteeri

EKHÜ üldkoosolek

Kutse Eesti Keskkonnahariduse Ühingu üldkoosolekule.

Eesti Keskkonnahariduse Ühingu üldkoosolek toimub keskkonnahariduse konverentsi esimese päeva lõpus 25. oktoobril kell 17.30-19.00 Tallinnas hotellis Dzingel, Männiku tee 89.

Ühingu kolm juhatuse liiget on muude tööülesannete tõttu otsustanud juhatuse liikme tööst tagasi astuda ja seetõttu toimuvad ka valimised juhatusse vähemalt kahe uue liikme leidmiseks. Praegune juhatus on kuueliikmeline, põhikirja järgi peab juhatuses olema vähemalt viis liiget.

 Päevakord:

  1. Juhatuse uute liikmete kandidaatide esitamine ja valimine
  2. Pädevusmudeli ja eneseanalüüsi töövahendi tutvustamine
  3. Suveakadeemia 2023 kokkuvõte ja 2023/2024 koolitusprojekti tutvustus
  4. Huvikaitse teemaline arutelu

Kui leiate, et on veel mõni küsimus, mida peaks üldkoosoleku korras otsustama, siis palun andke kohe teada, et saaks selle päevakorda lisada.

Palun soovitage ka juhatuse liikmete kandidaate, kes on toredad ja säravad inimesed ühingut eest vedama. Palun esitage oma kandidaadid võimalusel hiljemalt 23. oktoobriks aadressile  ekhyhing@gmail.com

Kui te ise ei saa kohale tulla, saate oma hääle delegeerida mõnele teisele ühingu liikmele, kas kirjalikult või digitaalselt. Mõlemal juhul peaks volitusel olema Teie allkiri. Digitaalse volituse peab edastama enne koosoleku toimumist e-posti aadressile ekhyhing@gmail.com. Volituse plank on leitav siin.  

Üldkoosolekut saab jälgida ka Zoomi teel, ent Zoomi teel ei saa hääletada. Sel juhul palun võimalusel saatke volitus hääle delegeerimisega kohapeal osalevale liikmele.

Zoomi link: https://us02web.zoom.us/j/89489544136?pwd=cUFFWWhSQlQ5TnNha2RydlQwd1FMdz09. (Meeting ID: 894 8954 4136, Passcode: 928450)

Keskkonnahariduse konverentsile saab hiljemalt 15. oktoobriks registreerida SIIN

Üldkoosolekule võib tulla ka ilma konverentsil osalemata.

Lisa kommentaar

Email again: