UUDISED

Filtreeri postitusi

Koolituspäev 7. veebruaril

Eesti Keskkonnahariduse Ühing kutsub huvilisi 7. veebruaril osalema keskkonnahariduse koolituspäeval Särghaua õppekeskuses, kus tutvume maapõue ja selle uurimisega.
 Koolituspäeval tutvume Tallinna Tehnikaülikooli geoloogia instituudi loodud Särghaua maateaduste ja keskkonnatehnoloogia õppekeskuse maapõue käsitlevate õppeprogrammide ja praktiliste tegevustega. Fookuses on maapõueressursside kasutamine tulevikus ja maapõue valdkonda populariseerivad projektid koolinoortele. Õpitubades saab ise käed külge panna maapõue uurimisel.  Koolituspäeva kava

Loe lisaks

Kvaliteediprojekti uudised

Projekti "Heatasemelist keskkonnaharidust tagava ja arengut toetava kvaliteedisüsteemi algatamine" tublil naiskonnal on heameel teatada, et 2019. aasta lõpuks valmis keskkonnahariduslike õppeprogrammide kvaliteedi hindamise juhend. Juhendi koostamisele aitas kaasa ligi 70 keskkonnahariduse spetsialisti.
Loe lisaks

EKHÜ üldkoosolek

Keskkonnahariduse konverentsi raames toimus 23. oktoobril Narvas Eesti Keskkonnahariduse Ühingu üldkoosolek. Üldkoosolekul oli kohal 44 ühingu liiget, 7 liiget olid esindatud volitustega.
Loe lisaks

Arhiiv